Inter Cars Motor Show 2014

By On 2 października 2014 · Leave a Comment

W pierwszy weekend września odbyła się jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – Inter Cars Motor Show 2014. To właśnie tam fani motoryzacji mieli okazję spotkać się z nami i zobaczyć nasze auta.

Na płycie lotniska Bemowo, Grzegorz zaprezentował swoje najszybsze i najciekawsze auta. W pokazowych wyścigach na ¼ mili wystartowała 1600 konna Corvette VTG, 1300 konne Camaro oraz 800 konna Supra. Swoją premierę miał najnowszy projekt ze stajni VTG – Ultima GTR. To ważące niecałe 1050kg auto o mocy 500KM zrobiło ogromne wrażenie nie tylko na kibicach, ale także na prowadzącym je Adamie Kornackim.

Podczas imprezy swój finał miał konkurs „Przesuń granice z Castrol EDGE”, którego laureat miał okazję towarzyszyć Grzegorzowi na prawym fotelu Corvette VTG podczas jednego z pokazowych przejazdów.

Dla nas ta impreza była jednocześnie rozgrzewką i sprawdzianem sprzętu, przed następnymi zawodami. Już 13 września Grzegorz Staszewski pojedzie na tor na Węgry, gdzie zmierzy się z najlepszymi zawodnikami z tego regionu. Znakomicie przygotowany obiekt daje możliwość powalczenia o bardzo dobry czas, może nawet o poprawienie swojego rekordu życiowego:

„To jedna z ostatnich imprez w sezonie, który chcemy zakończyć jak najlepszym wynikiem. Od miesięcy przygotowujemy auto do pobicia naszego rekordu w wyścigach na ćwierć mili i wszystko wskazuje na to, że samochód może pojechać bardzo szybko. W związku z tym nie możemy się doczekać nadchodzącego startu i czasu jaki tam osiągniemy.” – komentuje Grzegorz Staszewski.

 

{lang: 'pl'}

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*