null

Świat motoryzacji nie istniał by bez wsparcia sponsorów-nie jest tajemnicą,że bez sporych nakładów finansowych nie osiągnęli byśmy naszych wyników.Poza środkami finansowymi stawiamy na współprace ze sponsorami, która niejednokrotnie umożliwia osiągniecie wyników wydawałoby się nie do zrealizowania.

Od samego początku byliśmy wspierani przez Krzysztofa Oleksowicza i jego firmę InterCars. Krzysztof jest wielkim pasjonatem motoryzacji -sam dla przyjemności startuje w rajdach samochodowych, uczestniczy w treningach zawodników. Bardzo często zagląda do warsztatów, interesuje się budową sportowych silników i nowoczesnymi rozwiązaniami w motoryzacji. Nasze silniki osiągnęły granicę ludzkiej wyobraźni, są niesamowicie mocne i wymagają najwyższej jakości olei samochodowych jakimi są produkty Castrola. Castrol EDGE jest olejem,który doskonale się sprawdza w wysilonych silnikach. Piekielna moc ponad 1000KM wymaga najlepszych opon. Dunlop to firma, która może przygotować najwyższej jakości opony. Corvette osiąga niesamowite przyśpieszenia i w szalenie krótkim czasie osiąga niewiarygodne wręcz prędkości z których dzięki klockom hamulcowym Ferodo jesteśmy w stanie zatrzymać ten pocisk.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do grona naszych sponsorów i uczestniczyć w dalszym rozwoju naszych projektów – serdecznie zapraszamy…